Nowość Zobacz większe

Zimowa kurtka MORPHY granat

Nowy produkt

Zimowa kurtka MORPHY z kapturem.

Przód oraz kieszenie zapinane na zamek. 

Odpinane futerko przy kapturze. 

Regulowany pas. 

Kurtka ocieplona jest wysokiej jakości wypełnieniem syntetycznym.

Materiał stanowi: 100% poliester

Kolor dominujący: granatowy 

Więcej szczegółów

199,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Metody płatności online
Metody płatności online

Tabela z wymiarami

S

M

L

XL

XXL

Długość całkowita8182848688
Obwód pod pachami96100106110114
Obwód w pasie100104106110116
Obwód na dole128130132138140
Długość rękawa6466666667
Szerokość w ramionach4041424344
Wysokość kaptura 3232323232
Płaszcz mierzony na płasko, tolerancja +/- 1cm.
Modelka ma 86cm w biuście i 168cm wzrostu, prezentuje rozmiar S.

Opinie

Napisz opinię

Zimowa kurtka MORPHY granat

Zimowa kurtka MORPHY granat

Zimowa kurtka MORPHY z kapturem.

Przód oraz kieszenie zapinane na zamek. 

Odpinane futerko przy kapturze. 

Regulowany pas. 

Kurtka ocieplona jest wysokiej jakości wypełnieniem syntetycznym.

Materiał stanowi: 100% poliester

Kolor dominujący: granatowy