Kurtka EMILY khaki

Nowy produkt

Kurtka EMILY z pikowanymi rękawami i kapturem.

W pasie ściągacz.

Posiada dwie wpuszczane kieszenie zapinane na zatrzask.

Przód zapinany na zamek błyskawiczny i zatrzaski.

Kaptur odpinany.

Skład materiału:

Materiał 1. 30% nylon i 70% poliamid. 

Materiał 2. 100% poliamid.

Materiał 3. 100% poliester.

Kolor dominujący: khaki

Więcej szczegółów

59,00 zł

-30,00 zł

89,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Metody płatności online
Metody płatności online

Tabela z wymiarami

S

M

L

XL

XXL

Długość całkowita z przodu6263646566
Długość całkowita z tyłu6667686970
Szerokość w ramionach3738394041
Obwód pod pachami929498102106
Obwód na dole9496100104108
Długość rękawa6162636465
Długość kaptura2828282828
Kurtka mierzona płasko, rozmiarówka nieco zaniżona. Tolerancja +/-1cm. 
Modelka ma 86cm w biuście i 168cm wzrostu, prezentuje rozmiar S.

Opinie

Napisz opinię

Kurtka EMILY khaki

Kurtka EMILY khaki

Kurtka EMILY z pikowanymi rękawami i kapturem.

W pasie ściągacz.

Posiada dwie wpuszczane kieszenie zapinane na zatrzask.

Przód zapinany na zamek błyskawiczny i zatrzaski.

Kaptur odpinany.

Skład materiału:

Materiał 1. 30% nylon i 70% poliamid. 

Materiał 2. 100% poliamid.

Materiał 3. 100% poliester.

Kolor dominujący: khaki