Kurtka zimowa eco skóra MACLERIA bordo

Nowy produkt

Dłuższa, zimowa kurtka MACLERIA.

Wykonana z eco skóry. 

Zapinana na zamek oraz napy.

Dwie wpuszczane kieszenie.

Kurtka ocieplona jest wysokiej jakości wypełnieniem syntetycznym.

Materiał stanowi:

Warstwa wierzchnia: 70% poliester, 30% poliuretan.

Podszewka: 100% poliester.

Kolor dominujący: bordowy.

Więcej szczegółów

159,00 zł

-50,00 zł

209,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Metody płatności online
Metody płatności online

Tabela z wymiarami

S

M

L

XL

XXL

Długość całkowita8585888990
Obwód pod pachami96100104108112
Obwód w pasie8688929498
Obwód na dole112116120124128
Długość rękawa5860626364
Szerokość w ramionach4142434445
Obwód w biodrach112114116118120
Kurtka mierzona na płasko, tolerancja +/- 1cm.
Modelka ma 86cm w biuście i 168cm wzrostu, prezentuje rozmiar S.

Opinie

Napisz opinię

Kurtka zimowa eco skóra MACLERIA bordo

Kurtka zimowa eco skóra MACLERIA bordo

Dłuższa, zimowa kurtka MACLERIA.

Wykonana z eco skóry. 

Zapinana na zamek oraz napy.

Dwie wpuszczane kieszenie.

Kurtka ocieplona jest wysokiej jakości wypełnieniem syntetycznym.

Materiał stanowi:

Warstwa wierzchnia: 70% poliester, 30% poliuretan.

Podszewka: 100% poliester.

Kolor dominujący: bordowy.