Kurtka SOLMAR czarny size +

Nowy produkt

Wykonana z eko skóry. 

Posiada podszewkę. 

Dwie wpuszczane kieszenie. 

Przód oraz kieszenie zapinane na zamek.

Czarny zamek.

Skład materiału:

Podszewka: 100% poliester. 

Warstwa wierzchnia: 55% wiskoza, 45% poliuretan.

Kolor dominujący: czarny.

Więcej szczegółów

199,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Metody płatności online
Metody płatności online

Tabela z wymiarami

L

XL

XXL

3XL

4XL

5XL

Długość całkowita424446485052
Obwód pod pachami98102106110114118
Obwód w talii9296100104108112
Obwód na dole108112116120124128
Długość rękawa636465666768
Szerokość w ramionach404142434445
Rozmiarówka zaniżona. Kurtka mierzona na płasko, tolerancja +/- 1cm. 
Modelka ma 86cm w biuście i 168cm wzrostu, prezentuje rozmiar S.
Rozmiar L z metki 42, XL - 44, XXL - 46, 3XL - 48, 4XL - 50, 5XL - 52.

Opinie

Napisz opinię

Kurtka SOLMAR czarny size +

Kurtka SOLMAR czarny size +

Wykonana z eko skóry. 

Posiada podszewkę. 

Dwie wpuszczane kieszenie. 

Przód oraz kieszenie zapinane na zamek.

Czarny zamek.

Skład materiału:

Podszewka: 100% poliester. 

Warstwa wierzchnia: 55% wiskoza, 45% poliuretan.

Kolor dominujący: czarny.