Spodnie ozdobne guziki STYLE jeans

Spodnie ozdobne guziki STYLE jeans

129,00 zł
Brutto
B301 blu

Proste jeansowe spodnie z trzema ozdobnymi guzikami.

Elastyczny jeans.

Dwie kieszenie przód / tył.

Materiał stanowi: 98% bawełna, 2% elastan.

Kolor dominujący: niebieski.

Rozmiar
Ilość

Metody płatności online
Metody płatności online

Tabela z wymiarami


XS

S

M

L

XL

Długość całkowita101102103104105
Obwód w pasie6468707476
Obwód w biodrach8892949698
Stan z przodu2728282929
Obwód nogawki w udzie5254565860
Obwód nogawki na dole2828293030
Długość wewnętrzna nogawki7374757677

Mierzone na płasko; tolerancja +/-1cm. Materiał delikatnie naddaje się + 4cm.

Modelka ma 92cm w biuście, 96cm w biodrach i 168cm wzrostu. Prezentuje rozmiar S.