Kurtka zimowa MORO long

Nowy produkt

Zimowa kurtka ortalionowa w kolorze moro. 

Fason taliowany, świetnie podkreśli sylwetkę.

Zapinana na zamek oraz napy.

Futerko przy kapturze odpinane. 

Kurtka ocieplona jest wysokiej jakości wypełnieniem syntetycznym.

Posiada dwie, duże kieszenie z przodu na dole oraz dwie kieszenie na piersi. 

Skład materiału: 100% poliester. 

Produkt włoski.

Więcej szczegółów

299,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Metody płatności online
Metody płatności online

Tabela z wymiarami

S

M

L

XL

XXL
Długość całkowita8385878991
Obwód pod pachami106110114118122
Obwód w pasie9498102106110
Obwód na dole122126130132136
Długość rękawa6566666768
Szerokość w ramionach4142434445
Płaszcz mierzony na płasko, tolerancja +/- 1cm.
Modelka ma 86cm w biuście i 168cm wzrostu, prezentuje rozmiar S.

Opinie

Napisz opinię

Kurtka zimowa MORO long

Kurtka zimowa MORO long

Zimowa kurtka ortalionowa w kolorze moro. 

Fason taliowany, świetnie podkreśli sylwetkę.

Zapinana na zamek oraz napy.

Futerko przy kapturze odpinane. 

Kurtka ocieplona jest wysokiej jakości wypełnieniem syntetycznym.

Posiada dwie, duże kieszenie z przodu na dole oraz dwie kieszenie na piersi. 

Skład materiału: 100% poliester. 

Produkt włoski.